FLOWkosmetika Esenciální olej EUKALYPTUS 10 ml

Organický esenciální olej z eukalyptu (Eucalyptus globulus).

045

FLOWkosmetika

Dostupnost ve dnech: SKLADEM

265 Kč s DPH

Koupit

Tento esenciální olej je vhodný při infekci dýchacích cest, nachlazení a kašli. Napomáhá k odstraňování hlenu za použití při parním dýchání. Doporučuje se také pro snížení horečky, zlepšení krevního oběhu a navození duševní pohody, k uvolnění bolestivých svalů a uklidnění mysli. Tento antiseptický olej se používá k osvěžení vzduchu a pročištění od virů a bakterií. Eukalyptus je také velmi oblíbenou vůní do sauny. 
Použití: Zředěný esenciální olej v základním rostlinném oleji se aplikuje na kůži, používá se pro parní dýchání, do koupele nebo aromatické lampy. Několik kapek lze aplikovat na polštář, kdy pomáhá k lepšímu uvolnění při psychickém vypětí.
Složení: Eucalyptus globulus*
* Certifikovaná organická složka 
Není určen pro vnitřní použití!
Balení: 10 ml
VEGAN
Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (ES) nám neumožňují uvádět u výrobků léčebná tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato léčebná tvrzení podložená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na veřejně dostupné zdroje na internetu.
   

    

   Žádné zboží

   Poštovné 0 Kč
   Celkem 0 Kč

   K pokladně