JAK POUŽÍVAT TUHÉ PŘÍRODNÍ ŠAMPONY?

 

Co jsou tuhé přírodní šampony a jak je používat?

Tuhé přírodní šampony jsou zcela ekologické, jsou vyráběny z organických rostlinných olejů, bylin a esenciálních olejů. Neobsahují konzervační látky, syntetické vonné látky ani barvy nebo minerální oleje.

Nevytváří tak ani odpad z platových obalů, neboť jde o tuhé šampony. 


Jak tuhé šampony používat:

Vmasírujte do mokrých vlasů tak, abyste vytvořili pěnu. Opláchněte a celý proces zopakujte. Ještě jednou opláchněte. V případě potřeby použijte kondicionér, nebo použijte vodu s octem, případně vodu v kombinaci s kyselinou citronovou, abyste uzavřeli strukturu vlasu. 

Jakmile začnete používat tuhé přírodní šampony, může se někdy vyskytnout pocit “lepkavosti” ve vlasech způsobený ulpívajícími zbytky šamponu. Tento pocit trvá obvykle 1-10 umytí, ale následně zmizí a vlasy se budou cítit krásně a čistě. Tento proces obvykle trvá o něco déle u poškozených vlasů. 

Tvrdá voda může také přispět k lepkavosti vlasů, v takovém případě doporučujeme přidat 1 lžíci jedlé sody do 5 litrů vody, aby voda změkla. 

Nakonec tuhý přírodní šampon dodá strukturu a lesk Vašim vlasům.

Tuhé šampony jsou velmi populární a oblíbené, máme tisíce spokojených zákazníků, kteří je používají!

  

Když tuhý šampon zanechá mé vlasy lepkavé, jak mohu jít s takovou hlavou do práce? 

Když začnete používat tuhý šampon, Vaše vlasy mohou zpočátku vypadat lepkavě, což závisí od typu vlasů a předchozích chemických ošetření. Někteří zákazníci mohou zažít rychlé a efektivní výsledky od začátku, zatímco u jiných se mohou výsledky začít objevovat až po 1-10 umytí. Chemicky ošetřované vlasy jsou více porézní a snadno udrží zbytky produktu. Zbytky z tohoto tuhého rostlinného šamponu se mohou snadno udržet v pórovité části vlasů a vlasy pak zanechávají lepkavě-vypadající.

 

Při následování těchto pokynů snížíte lepkavý efekt Vašich vlasů: 

  • - Namydlete vlasy opatrně a důkladně, včetně prostoru mezi vlasy, vlasových kořínků i vrcholku hlavy. Mydlení je účinnější, pokud vlasy jemně třete, pak rychle opláchnete a poté namyslíte podruhé. Šampon více pění při použití teplé vody, než ve studené vodě.
  • - Opláchněte vlasy pečlivě teplou vodou.
  • - Vlasy jemně vysušte ručníkem.
  • - Opláchněte vlasy Jalovcovým nebo Vřesovým tonikem Flowkosmetika nebo jako alternativu můžete použít zředěný jablečný ocet (2 dl vody a 250 ml octa), které okamžitě sníží lepkavost. Při aplikaci se ujistěte, že jste důkladně  opláchly všechny části pokožky.
  • - Můžete zkusit oplachování vlasů jedlou sodou před mytím vlasů: 1 lžíce jedlé sody na 250 ml vody. Po té umyjte vlasy tuhým šamponem výše uvedeným způsobem.
  • - Můžete zkusit hloubkové čištění vlasů zeleným jílem. Naneste jílovou pastu do čistých a vlhkých vlasů a pak ji nechejte působit půl hodiny. Po té vlasy šetrně umyjte tuhým šamponem a opláchněte octovým kondicionérem.
  • - Můžete zkusit namydlit vlasy pomocí houby, čímž dosáhnete větší pěnivosti šamponu. 

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně